Gość
5 lipca 2012 o 04:59
Liczba postów: 139242
A ja płace w Play 29zl i mam 1gb do wykorzystania w każdej sieci z jaka play ma umowę czyli plus Orange i do tego 260 minut do wszystkich sieci oraz do play za friko na pare miesięcy także walić Orange. Oczywiście opcja na abo.