Gość
30 maja 2012 o 07:27
Liczba postów: 139185
Cena modemu w opcji najniższego abonamentu na 12 miesięcy to jakieś nieporozumienie (pewnie to będzie cena z modemem Huawei E3131 z HSPA+). Można przecież dopłacić od 30 do 60 zł i ma się swój modem z prepaidem, a po jego wykorzystaniu można podpisać umowę na abo bez modemu NA ROK. WYJDZIE TANIEJ! I większy limit danych.