Ta aplikacja ma wiele wad nie będę ich przedstawiał.
Ta aplikacja to nakłanianie do zakupu pakietów internetowych.
Ja uważam , że posiadacza smartphone nie trzeba przekonywać ,bo 100 MB to mało , a pozatym jak zużujesz , to prędkość jest taka , że strony 2 min się ładują , film to się buforue ciągle.
Tak naprawde to każdy pakiet ma tyle ile pisze .
Heyah sam testowałem NIE POLECAM !