Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139206

A ja się tam ciesze bo apple chce mieć władze nad wszystkim, i pozywa każdego producenta smart fonów który jest wstanie zagrozić ich produktom