Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139182

@Lucky- prawopodobnie wynika to też z faktu iż oferty na telefony komórkowe są znacznie korzystniejsze niż te które oferowane są na stacjonarki. Osobiście nie widziałam w ostatnim czasie wielu promocji czy dodatkowych opcji dla posiadaczy telefonu stacjonarnego, natomiast zwróć uwagę na operatorów telefonii komórkowej. Promocja niemal goni promocje. Dodatkowo za każde przedłużenie umowy dostaje się więcej korzyści- przynajmniej tak jest w planach optymalnych Orange, ale przypuszczam, że nie tylko. Za staż w danej sieci również można ubiwgać się o dodatkowe przywileje, więc chyba nie ma nawet co porównywać