Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139231

No to teraz jest już wszyyyyyystko GIT w PLAY ! Z….czo ! Ja to się dla samej nowej kolorowej faktury i Wojewódzkiego – przeniosę do tej sieci.