Start Forum Odpowiedz na:

martiniL
Członek
Liczba postów: 298

ze swojej strony dodam,że lepiej zawsze wziąść fakturkę, paragony po pewnym czasie blakną szczególnie trzymane w ciepłym miejscu – niektórzy robią kserokopię paragonu 🙂 też jakiś sposób 🙂