Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › 50 proc. za 50 zł w Orange za doładowanie przez GG › Odpowiedz na: 50 proc. za 50 zł w Orange za doładowanie przez GG
Gość
25 stycznia 2011 o 06:34
Liczba postów: 139207
Ciekawe czemu nie dają 100% do doładowania za 100zł ważne przez 2 dni? Była by super promocja na 102! 😀