Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Dwa miesiące rozmów bez limitu w Heyah › Odpowiedz na: Dwa miesiące rozmów bez limitu w Heyah
@Bansys – heyah obsługuje tylko segment pre-paidowy , orange ma ich trochę więcej dlatego też promocje są rozłożone. Nie da się zrobić wszystkiego na raz.
Wspomniałam o promocji , gdzie można dostać 400 smsów i ustosunkowałeś się do niej (faktycznie należy w tym przypadku doładować konto kwotą 100 zł). Może po prostu podałam za mało przykładów. Chyba każdy pamięta bonus, gdzie za 6 zł można było otrzymać 1000 minut- takich promocji było sporo.
Jeśli chodzi o zwierzaki, to użytkownicy otrzymują 20% bądź 40 % bonusowych minut (w zależności od stażu ), a to jeszcze nie jest ta promocja na którą czekamy, a więc będzie ich więcej .
Nie twierdzę, że Heyah ma złą ofertę- wręcz przeciwnie. Dostrzegłam jedynie możliwości tych dwóch sieci. A to co komu odpowiada to już kwestia potrzeb. Wszędzie znajdą się plusy i minusy.