Start › Forum › Sprzęt › Nokia › Nokia 5800 XpressMusic w sieci Era › Odpowiedz na: Nokia 5800 XpressMusic w sieci Era
Jaa mooge tylko poomażyć o taakim Fooniee. ; ((