Start › Forum › Rynek › Wyniki i sprawozdania finansowe › Rynek komórkowy po IIIkw.2010 › Odpowiedz na: Rynek komórkowy po IIIkw.2010
Orange daje darmowe startery i dlatego ma tak dużo klientów,osobiście zamówiłem 6 oczywiście tak dla jaj bo zaraz wylądowały w śmieciach,znajomi też pozamawiali po kilka sztuk także orangutanowi tylko w mojej dzielnicy pewnie przybyło ze 20 nowych użytkowników,ha-ha-ha