Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Bonus 25 zł za zasilenie Orange przez Gadu-Gadu › Odpowiedz na: Bonus 25 zł za zasilenie Orange przez Gadu-Gadu
Gość
25 października 2010 o 10:22
Liczba postów: 139208
no i dobrze, zawsze to jakiś dodatkowy bonus do wykorzystania. Ja co prawda, nie dawno przeszedłem na abo ( plany optymalne) i przy okazji HTC Desire za złocisza zgarnąłem, więc ten temat mnie już nie dotyczy. Ale widać że Orange, ciągle coś tam odświeża w tych ofertach pre-paidowych. Podobnie zresztą chyba jak inni operatorzy ( Play Frash) itd. Więc nie ma na co narzekać.