Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Pogaduchy w Orange – reklama video (video) › Odpowiedz na: Pogaduchy w Orange – reklama video (video)
Gość
10 października 2010 o 17:27
Liczba postów: 139230
a wie ktos może co to za piosenka leci w tej reklamie?