Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Ceny iPhone 4 w sieci Era › Odpowiedz na: Ceny iPhone 4 w sieci Era
Gość
26 sierpnia 2010 o 15:50
Liczba postów: 139232
„hubert to było do przewidzenia że Era zaoferuje dobre ceny. Po Orange się dużo nie spodziewam. Zawsze było tak że mieli ciapkę droższe abonamenty więc dlaczego teraz miałoby być inaczej?