Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Wojna cenowa w sektorze postpaid › Odpowiedz na: Wojna cenowa w sektorze postpaid
Gość
26 listopada 2009 o 11:22
Liczba postów: 139183
No, ale jak podpiszesz umowe z tymi 29 groszami, to przeciez nie beda mogli jej zmienic w trakcie jej trawania. Takze nie widze problemu. Zreszta ten abonament 55 jest tak popularny i tak duzo ludzi z niego juz pewnie korzysta, ze byloby juz wiele w necie slychac jakby nie dzialala albo cos takiego.