Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Play przegrywa w wojnie cenowej w pre? › Odpowiedz na: Play przegrywa w wojnie cenowej w pre?
Gość
7 września 2009 o 06:47
Liczba postów: 139202
zypolek podejrzewam, że play już coś wymyśli żeby się od kary wywinąć… nie pierwszy raz zresztą.