Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Play przegrywa w wojnie cenowej w pre? › Odpowiedz na: Play przegrywa w wojnie cenowej w pre?
Gość
4 września 2009 o 13:05
Liczba postów: 139208
Z tego, co się orientuję, to podwojenie w Orange miało trwać do 23. sierpnia.