Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Którą sieć wybrać? › Odpowiedz na: Którą sieć wybrać?
Zypolek, nikt nie kwestionuje tego, że dobrze, że przychodzi "spam" pod postacią informacji o konkursach, promocjach czy nowych ofert operatora. I można je chyba wyłączyć. Kwestia polega raczej na tym, że np. w TT dostałem kilka smsów o konkursie 100 mercedesów. W odpowiedzi Orange zorganizowało 150 BMW i zalewają ci komórkę smsami, dosłownie zalewają.
Kiedy miałem Ideę- takich rzeczy nie było. Potem wszedł Orange i program Profit. I albo zbierasz punkty w profit i dostajesz zalew spamu, albo nie dostajesz ani punktów, ani spamu. Może kiedy była Idea tego rodzaju promocje i reklamy nie były tak popularne. Ale Orange naprawdę zaspamowuje telefony orgomną ilością bezsensownych i niepotrzebnych smsów.