Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Czy jest jeszcze miejsce na kolejnego operatora? › Odpowiedz na: Czy jest jeszcze miejsce na kolejnego operatora?
Gość
23 sierpnia 2009 o 14:44
Liczba postów: 139199
No pewnie, domyślam się, że wydają na połączenia do RM fortunę, więc dla dobra Ojca Dyrektora i ze względu na szczytny cel skuszą się też pewnie na drogie telefony.