Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Czy jest jeszcze miejsce na kolejnego operatora? › Odpowiedz na: Czy jest jeszcze miejsce na kolejnego operatora?
Gość
25 lutego 2009 o 08:54
Liczba postów: 139237
zmiana na t-mobile na pewno wpłynie też na zmianę oferty. pewnie na lepszą, ale kto wie, kto wie…