Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Czy jest jeszcze miejsce na kolejnego operatora? Odpowiedz na: Czy jest jeszcze miejsce na kolejnego operatora?

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139210

No nie wiem… wydaje mi się, że samej biedronce lepiej służy promowanie dżemów.