Cześć! Ojej, nie znam się na zarządzaniu, pracuję jako projektant, ale pamiętam, że mój były szef opowiadał kiedyś o tym, jak uczył się zarządzać ludźmi. Szczerze mówiąc, nie pamiętam szczegółów, ale mam gdzieś link https://l-a-b-a.pl/lecture/zarzadzanie , który wrzucił wtedy na czat firmowy. Nie wiem nawet, co tam dokładnie jest, więc po prostu wejdź na stronę Laba i zobacz, co oferują, może znajdziesz coś dla siebie.