Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139182

wg mnie oferta play’a jest najlepsza. Co z tego ze taryfikacja jest co 100kb?? wchodzac na jakakolwiek strone internetowa nawet z poziomu telefonu to napewno nie wchodzisz tylko na jedna strone(na jednym polaczeniu gprs badz 3g itp.) ale netujesz wiele wiecej wiec smieszy mnie taka wypowiedz jaka napisal np Jacor:D pewnie siedzi w W3 i ma abo lub mixa i boli go ze musi przeplacac!!