Start Forum Rynek Rozliczenia i płatności Telefonia stacjonarna w Play ? Odpowiedz na: Telefonia stacjonarna w Play ?

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139182

na stacjonarne bedzie za darmo, bo juz teraz za 30zl w Play mam 1000 minut na wszystkie stacjonarne