Start › Forum › Rynek › Rozliczenia i płatności › Telefonia stacjonarna w Play ? › Odpowiedz na: Telefonia stacjonarna w Play ?
Gość
23 stycznia 2010 o 10:58
Liczba postów: 139182
na stacjonarne bedzie za darmo, bo juz teraz za 30zl w Play mam 1000 minut na wszystkie stacjonarne