Start Forum Rynek Wyniki i sprawozdania finansowe TP jest zainteresowana przejęciem komórkowej sieci Play Odpowiedz na: TP jest zainteresowana przejęciem komórkowej sieci Play

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139182

Zastanawiające jest, że mało ostatnio słychać o zainteresowaniu playem zagranicznych operatorów. Ciekawe ile w tym winy recesji, a ile obawy, że kończy się ochrona Play przez UKE, który musi słuchać przestróg KE. A to jak wiadomo może skończyć się marginalizacją operatora i spadkiem dochodu. Kolejnym powodem braku zainteresowania Playem, może być fakt braku jego informacji o kondycji firmy, czyli sytuacji finansowej. Jednak gro klientów

Play, to użytkownicy pre-paid i to nie tych, co wydaja duże pieniądze, ale tych, co chca przechować swój numer.