Start › Forum › Sprzęt › Samsung › Avila taniej w Play Mixtura › Odpowiedz na: Avila taniej w Play Mixtura
Gość
10 grudnia 2009 o 16:18
Liczba postów: 139199
to ja bym wolal juz kupic te avile w abonamencie orange, tym swiatecznym. tez jest za zlotowke, a zobowiazanie sporo krotsze niz 30 czy 40 mscy.