Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139182

Z tego co wiem operatorzy moga zablokowac nr imei to raz dwa skoro moga to zrobic to mysle ze przy logowaniu do stacji bazowej jakies dane tel sa widoczne co moze pomoc zlokalizowac dany tel ale moge sie mylic