Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › 24 gr/min do wszystkich w Play Firmowa › Odpowiedz na: 24 gr/min do wszystkich w Play Firmowa
Gość
15 listopada 2009 o 16:55
Liczba postów: 139239
Tak, tylko tutaj dostajesz super telefon za 1zł + faktury które sobie wliczasz w koszty