Gość
8 lutego 2010 o 03:28
Liczba postów: 139210
inzynierowie ludzie troche logiki firma sferia dzilajaca wokol warszawy ma cdma i orange cdma inaczej tp ale pan z wasami z polsatu wyczol pismo powolal spolke sferia i areo 2 do stworzenia infrastruktury wygrali przetarg na pasmo w 2008roku rozpisanego przez urzad regulacji komu i co wy na to czekam na to nowa technologie bo cdma jest tak obciazona zrywa itp