Start › Forum › Rynek › Rozliczenia i płatności › Internet w każdym domu do 2014 roku › Odpowiedz na: Internet w każdym domu do 2014 roku
Gość
12 października 2009 o 14:55
Liczba postów: 139238
I tak w prawie każdym nowym budynku jest już światłowód, bo tego wymaga rynek.
A ustawa jak to w PL, nakaże pewnie montowanie netu w każdej willi, stodole i psiej budzie, żeby poprawić statystyki i móc twierdzić, że trafiła pod strzechę 😉
Zobaczymy …