Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Rozbiorą maszt telefonii komórkowej Play? › Odpowiedz na: Rozbiorą maszt telefonii komórkowej Play?
Gość
12 września 2009 o 12:40
Liczba postów: 139238
W takim razie ja mam propozycję nie do odrzucenia oraz moim zdaniem naprawdę godną rozpatrzenia. Niech wszystkie firmy telekomunikacyjne dostaną nakaz rozebrania swoich stancji nadawczych i wróćmy do ery telefonów stacjonarnych, może i będziemy lekko zacofanym, ale za to zdrowszym narodem.