Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Abonament na diecie, bez efektu jojo. Plus dla firm (video) › Odpowiedz na: Abonament na diecie, bez efektu jojo. Plus dla firm (video)
Gość
18 sierpnia 2009 o 10:01
Liczba postów: 139194
oferta dosyć przeciętna, a reklama się poziomem do niej dostosowała – ogólnie nic ciekawego