Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Plus chce wprowadzić do oferty iPhone 3G S › Odpowiedz na: Plus chce wprowadzić do oferty iPhone 3G S
Gość
15 marca 2010 o 23:26
Liczba postów: 139208
fajnie by było gdyby ten telefon był w sieci Plus!