Start Forum Sprzęt PDA Iriver E150 (video) Odpowiedz na: Iriver E150 (video)

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139239

Zalety:

– Obsługa MP3, WMA, ASF, FLAC, WMV, XviD, zdjęć, tekstu oraz radia

– Bardzo ładny dźwięk

– prosty w obsłudze

– Głośniki (tylko mp3 można sobie posłuchać)

WADY:

– przerwy 2 sekundowe między utworami których nie można zlikwidować (co przy słuchaniu wersji koncertowych strasznie drażni)

– nie można słuchać radia przez głośniki

– nie można czytać książek w innych formatach niż TXT

– nie czyta polskich znaków w ebookach plikach .txt (ą, ć, ń itp)

– "długo myśli"

– brak etui (co przy wcześniejszych modelach mp3 było standartem)