Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › 4 grosze za minutę w Orange Music › Odpowiedz na: 4 grosze za minutę w Orange Music
Gość
17 lipca 2009 o 10:09
Liczba postów: 139208
Ten hit tygodnia całkiem ciekawy, bo za 12 zł wychodzi 1600 min, inna sprawa, że tylko 4 dni w ciągu miesiąca…