Start Forum Sprzęt Pozostałe tematy Słaby sygnał telefonu GSM w pomieszczeniu? Odpowiedz na: Słaby sygnał telefonu GSM w pomieszczeniu?

wlo
Uczestnik
Liczba postów: 1131

może to i dobre ale w samochodzie, albo w sekretariacie firmy… na pewno nie w domu – bo i tak trzeba stać przy oknie czy gdzie tam antena jest wystawiona… no ale zawsze to taniej niż coś bardziej zaawansowanego – typowe.