Start › Forum › Sprzęt › Samsung › Zbliża się Omnia2 (GT-I8000) (video) › Odpowiedz na: Zbliża się Omnia2 (GT-I8000) (video)
Gość
10 czerwca 2009 o 07:25
Liczba postów: 139183
i jest straaasznie wolna i ten wyświetlacz jakiś małodotykalski… ale wiadomo, do premiery pewnie daleko więc wszystko się może pozmieniać 🙂