Start › Forum › Operatorzy › VOIP › W FreecoNet komórki za 30 groszy › Odpowiedz na: W FreecoNet komórki za 30 groszy
Gość
9 czerwca 2009 o 15:21
Liczba postów: 139199
Z tiktaka nie jest. Złożyłem chociaż na samym poczatku też były z tym trudności. System nie przyjmował zleceń. Próby wpisania otrzymanego kodu kończyły się komunikatem "Wystąpił nieoczekiwany błąd" , a po 24 h życie kodów się skończyło. Nadal czekam na rozpatrzenie tak prostej sprawy.