Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Orange o darmowym przenoszeniu numerów z Playa też odchodzą › Odpowiedz na: Orange o darmowym przenoszeniu numerów z Playa też odchodzą
Gość
8 czerwca 2009 o 20:47
Liczba postów: 139230
Dajcie se spokój z oranżadą – ich system bilingowy to jakies jaja (nowa matematyka 😉 ) a ceny też mijają się z rzeczywistością. Żona miała przez 2 lata numer w orange i przeniosła go do Play’a i jest zadowolona – w orange na 10 połączeń około 4-6 było albo rozłączanych (nie wiadomo czemu) albo w ogóle nie szło się połączyć. Nie dalej jak wczoraj wyskoczyli z hasłem na stronie "Twoje punkty profit mogą wyświetlać się niepoprawnie – pracujemy nad rozwiązaniem problemu". Myślałem, że walne :)))