Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Koniec drogich opłat roamingowych? › Odpowiedz na: Koniec drogich opłat roamingowych?
Gość
17 maja 2009 o 19:29
Liczba postów: 139207
Na razie jest to czasowa promocja, ale widac krok w dobrym kierunku.