Start › Forum › Sprzęt › Samsung › Nowy dotykowy Samsung Avila (GT-S5230) › Odpowiedz na: Nowy dotykowy Samsung Avila (GT-S5230)
Gość
24 października 2009 o 17:43
Liczba postów: 139234
klawisz zawieszenia-funkja podczas rozmowy..
jakos to wlaczylem a teraz nie moge tej funkci wylaczyc.
wczesniej tego nie mialem nie chce ciogle naciskac tej klodki.
PLZ HELP KTO WIE