Start › Forum › Sprzęt › Samsung › Nowy dotykowy Samsung Avila (GT-S5230) › Odpowiedz na: Nowy dotykowy Samsung Avila (GT-S5230)
Gość
4 października 2009 o 11:53
Liczba postów: 139207
Logo niestety nie do poruszenia :/ szukałem i sprawdzałem chyba wszystkie możliwości. Mam tylko samo logo po mimo softu oragne bez "miłego dnia". W poprzednich modelach samsunga jakie wcześniej miałem była możliwość wyłączenia tego ale w avilce no niestety :/