Start › Forum › Sprzęt › Samsung › Nowy dotykowy Samsung Avila (GT-S5230) › Odpowiedz na: Nowy dotykowy Samsung Avila (GT-S5230)
Gość
18 września 2009 o 10:14
Liczba postów: 139243
jak mam przenieść logo operatora na boczny pasek? nie potrafię tego zrobić 🙁 tego nie da się po prostu przesunąć palcem tak jak widget…help!!!