Start › Forum › Sprzęt › Samsung › Nowy dotykowy Samsung Avila (GT-S5230) › Odpowiedz na: Nowy dotykowy Samsung Avila (GT-S5230)
Gość
21 sierpnia 2009 o 09:11
Liczba postów: 139230
Hmm, to może zgłosić się do sieci?Mam w orange, na karte i to dobrych paaare lat,może to wina zjechanej karty sim?
Pzdr