Start Forum Sprzęt Samsung Nowy dotykowy Samsung Avila (GT-S5230) Odpowiedz na: Nowy dotykowy Samsung Avila (GT-S5230)

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139232

idź do salonu w ktorym kupowalas telefon, powiedz ze chcesz zgłosić reklamację i przedstaw swój problem. moze rozwiążą go na miejscum jak nie to wyślą na gwarancję. czy to trak trudno na to wpaść?? brak słów…niektórzy mają naprawdę debilne pytania…