Start › Forum › Sprzęt › Samsung › Nowy dotykowy Samsung Avila (GT-S5230) › Odpowiedz na: Nowy dotykowy Samsung Avila (GT-S5230)
Gość
16 lipca 2009 o 18:42
Liczba postów: 139230
Czy ktoś moze mi powiedziec dlaczego w tym telefonie nie zapisują mi sie wiadomości wysłane jak to ustwaić??