Start › Forum › Sprzęt › Samsung › Nowy dotykowy Samsung Avila (GT-S5230) › Odpowiedz na: Nowy dotykowy Samsung Avila (GT-S5230)
Gość
7 lipca 2009 o 14:52
Liczba postów: 139207
No czy działają? Bo słyszałem ze do samsunga Ultra touch
nie ma rysika a inne nie działają nawet uniwersalne. Dlatego
pytam czy tu uniwersalne pasują(działają)?