Start › Forum › Sprzęt › Samsung › Nowy dotykowy Samsung Avila (GT-S5230) › Odpowiedz na: Nowy dotykowy Samsung Avila (GT-S5230)
Gość
29 czerwca 2009 o 09:54
Liczba postów: 139229
ale mi chodziło o tapety na te 3 pulpity. ;(( bo słyszałam że jak się ustawi jakiś obrazek to się rozciągają na 3.
no cóż dowiem się jakoś inaczej ; ))).