Start › Forum › Sprzęt › Samsung › Nowy dotykowy Samsung Avila (GT-S5230) › Odpowiedz na: Nowy dotykowy Samsung Avila (GT-S5230)
Gość
10 czerwca 2009 o 14:33
Liczba postów: 139242
To chyba piszesz o innym telefonie. Mam ten telefon i mój ma 3 pulpity … Tapety także robię w photoshopie, dobieram 3 tapety 240×400 i gotowe …