Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Oszukali operatora komórkowego na ponad 900 tys. zł Odpowiedz na: Oszukali operatora komórkowego na ponad 900 tys. zł

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139232

zapytaj sie radców z UOKiK, pamietam, że jesli chodzi o abonamentowe usługi to regulamin przewidywał odszkodowanie za każdy dzień usterki czy braku sieci 1/30 abonamentu, plus to co sam wywalczysz w dziale reklamacji.

Z usługami na karte jest chyba troche gorzej.