Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Oszukali operatora komórkowego na ponad 900 tys. zł › Odpowiedz na: Oszukali operatora komórkowego na ponad 900 tys. zł
Gość
29 kwietnia 2009 o 07:54
Liczba postów: 139232
zapytaj sie radców z UOKiK, pamietam, że jesli chodzi o abonamentowe usługi to regulamin przewidywał odszkodowanie za każdy dzień usterki czy braku sieci 1/30 abonamentu, plus to co sam wywalczysz w dziale reklamacji.
Z usługami na karte jest chyba troche gorzej.